• 0 380 512 0952

    temsay@temsay.com
  • Kültür Mah. Ömer Seyfettin Sokak No:2/4 Düzce

Kurumsal

1993 yılından beri imalat, montaj ve bakım hizmeti veren firmamız; asansör sektöründe yenilikçi vizyonu ve taşıdığı misyon ile her zaman çalışmalarını bu paralelde geliştirerek performans seviyesini kısa süre içerisinde yükseltmiş ve önemli bir yere gelmiştir ayrıca ülkemiz genelinde birçok prestijli projeye imza atmıştır. Bu yolda sizden almış olduğu güven ve destekle, hizmetimize devam etmekteyiz.

Yerli ve ithal tüm asansör malzemelerinde en iyi markaları, en hızlı ve prensipli şekilde sizlerle buluşturan, aynı zamanda satışını yapmış olduğu ürünün teknik desteğini 24 saat sağlayabilen firmamız kalite ve hizmet anlayışını hiç değiştirmeden, yeniliklerin de takipçisi olarak sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamız; kaliteli ve esnek üretim kabiliyetine ek olarak önem verdiği satış sonrası hizmetleri ile de ön plana çıkmaktadır. Firmamız kendini sürekli yenileyen bir kurum olma politikası, dürüst ve güvenilir ticari anlayışı ile sektörde kısa zamanda kendine saygın bir yer edinmiş ve müşterilerine en uygun iş ortağı olmayı kendine hedef edinmiştir.

Duymuş olduğunuz güven, vermiş olduğunuz destek doğru yolda olduğumuzun kanıtıdır.